Меню
Офіс, 04080, м.Київ, вул. Аляб'єва 3. Склад, м.Київ, вул. Корабельна 8.
Наша адреса:
Офіс, 04080, м.Київ, вул. Аляб'єва 3. Склад, м.Київ, вул. Корабельна 8.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн - пт: з 9.00 до 18.00
  • сб - нд: вихідний

Спецодяг по ГОСТам, або Головне - щоб костюмчик сидів

Спецодяг по ГОСТам, або Головне - щоб костюмчик сидів

Спецодяг – це невід'ємний атрибут професійного працівника. Її функція полягає не тільки у зручній адаптації людини до трудових умов та, природно, захисту тіла. У багатьох випадках робочий комплект одягу виділяє зовні співробітників одного підприємства або наголошує на приналежності персоналу до конкретного відділу.


Вимоги до спецодягу


Для зручності носіння, підвищення продуктивності праці та запобігання виробничим травмам робочий одяг шиється за стандартами. У кожній сфері діяльності запроваджуються норми міцності, зносу, вентиляції, термостійкості, камуфляжу та інші вимоги, які зумовлені безпосередньо специфікою робіт, що виконуються.

Те саме стосується і засобів індивідуального захисту, від якості яких залежить комфортна робота та здоров'я людини. Тому, набуваючи трудової амуніції, потрібно шукати виробника, що має сертифікати якості та здатного у разі потреби доопрацювати стандартні моделі під індивідуальні потреби. Магазин спецодягу 3cm.com.ua, будучи торговим підрозділом спеціалізованої фабрики, має в своєму розпорядженні запас розміщених на сайті моделей, а також можливість у короткі терміни виготовити партію індивідуально розробленого за вказівками замовника одягу.


Асортимент виробленого спецодягу

Представленные модели охватывают основные сферы деятельности и произведены согласно отечественных ГОСТов или международных стандартов отраслей, в которых будут использоваться.


  • Костюми, напівкомбінезони та халати загальнопромислового призначення для захисту ОПЗ та МВ. Розроблено за ГОСТ 27575-87, а також EN 381-5. Сюди входять утеплені модифікації для зимового часу. Зразки оптимально підійдуть як універсальний спецодяг.
  • Костюми, що захищають від хімікатів, нафти та води. Представлені моделями для захисту людини від шкідливого впливу лугів та кислот, для нафтовиків за ГОСТ 12.4.111-82 та прогумованими варіантами від промокання.
  • Термостійкі моделі. Пошиті згідно з ГОСТ 12.4.045-87, підійдуть нафтовикам, зварювальникам та металургам. Виготовлені з брезента або сукна, вони довговічні і не схильні до горіння.
  • Амуніція для охоронців та камуфльоване обмундирування. Моделі підійдуть працівникам охоронних служб та мисливцям для маскування в умовах природи.
  • Форма для працівників медичних установ та службовців громадського харчування. Виготовляється за стандартами ГОСТ 12.4.131-83 та ГОСТ 9896-88 відповідно.


Крім одягу, покупцям доступні взуття та засоби захисту рук під усі з перелічених вище галузей.


Власне виробництво та асортимент доступних варіантів дозволяють купити спецодяг в інтернет-магазині 3cm.com.ua під будь-яку сферу діяльності..


Відповідність продукції провідним українським та європейським стандартам робить її зручною та довговічною, що неодмінно позначиться на якості та продуктивності праці.

Коментарі