Меню
Офіс, 04080, м.Київ, вул. Аляб'єва 3. Склад, м.Київ, вул. Корабельна 8.
Наша адреса:
Офіс, 04080, м.Київ, вул. Аляб'єва 3. Склад, м.Київ, вул. Корабельна 8.
Час роботи
Час роботи магазину:
 • пн - пт: з 9.00 до 18.00
 • сб - нд: вихідний

Робочий напівкомбінезон vs. спеціалізовані костюми.

Робочий напівкомбінезон vs. спеціалізовані костюми.

Напівкомбінезонами називають одяг, що поєднує в собі штани та верхню частину, без включення рукавів. Такий варіант робочого одягу захищає людину з ніг до грудей і досить практичний у частому носінні. Наявність декількох шарів тканини в місцях, що зношуються, безліч кишень і крой, що не стискує руху, зробили комбінезони і напівкомбінезони популярними і в багатьох випадках обов'язковими складовими робочого гардеробу.


Для яких робіт підходять напівкомбінезони


Подібний тип одягу шиється з м'якої стійкої до зносу тканини, у разі специфічних робіт може використовуватися тканина із захистом від олій або термостійка. Основними умовами, для роботи в яких персоналу видають комбінезони та їх полегшені версії, стали:


 • хімічно активне середовище, де контакт речовини зі шкірою людини призводить до опіків та травм;
 • холодна пора року, коли співробітники потребують непродувного теплого одягу;
 • вплив високих температур, наприклад у металургії чи зварювальній справі;
 • підвищений рівень води, вибираються прогумовані напівкомбінезони, які щільно облягають щиколотку та запобігають промокання до рівня грудей;
 • робота біля автомагістралей або іншої працюючої техніки, застосовуються моделі зі світловідбивним покриттям, що дозволяють швидко розрізнити силует людини з дальньої відстані.


Онлайн-магазин 3cm.com.ua підтримує на складі стандартні моделі, пошиті згідно з ГОСТом 27575-87. На замовлення можливе оперативне виготовлення партій за міжнародним стандартом EN 381-5. У разі індивідуальних вимог до продукції можливе пошиття одягу за технічним завданням замовника.

Переваги комбінезонів перед костюмами та неспеціальним одягом


Напівкомбінезон робочий – не просто формальна вимога до типу спецодягу. Такий варіант має переваги перед костюмом або звичайним одягом, що використовується як робочий. І ці переваги підвищать продуктивність праці та убезпечать робітника, бо завдяки напівкомбінезону:

 • забезпечується велика свобода рухів з надійною фіксацією одягу наплечними лямками, а відкрита плечова частина не сковує рухи рук;
 • навантаження вмісту кишень розподіляється між поясом та плечима;
 • наявність безлічі кишень, у тому числі глибоких, дозволяє переносити інструмент та витратні матеріали без частої необхідності у поповненні запасів або поверненні, наприклад, за черговим гайковим ключем;
 • надійний захист області попереку та більшої частини тіла від зовнішніх впливів, таких як забруднення або температура.


Спецодяг, представлений у магазині 3cm.com.ua, завдяки власним виробничим потужностям компанії, може бути виготовлений за індивідуальними вимогами та доступний до замовлення в роздріб та за оптовою ціною виробника..


Коментарі