Меню
Офіс, 04080, м.Київ, вул. Аляб'єва 3. Склад, м.Київ, вул. Корабельна 8.
Наша адреса:
Офіс, 04080, м.Київ, вул. Аляб'єва 3. Склад, м.Київ, вул. Корабельна 8.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн - пт: з 9.00 до 18.00
  • сб - нд: вихідний

Про нас

Про компанію

Підприємство «3С МАРКЕТ» спеціалізується на виробництві і продажу сучасної робочого одягу, спецвзуття та засобів індивідуального захисту (ЗІЗ). Спираючись на десятирічний досвід роботи на ринку спецодягу України, ми допоможемо забезпечити дотримання вимог системи охорони праці практично у всіх видах виробничої діяльності. Наша продукція має високі споживчі якості і доступну ціну, вона призначена для всіх використання у всіх основних галузях економіки - від гірничої справи і будівництва, до медицини, фармацевтики і підприємств високоточних технологій.

На нашому складі в достатній кількості і в максимальному асортименті представлені всі три групи товарів, наша продукція проходить перевірку в лабораторіях Українського Державного Сертифікаційного центру і має відповідні сертифікати.

Наші менеджери допоможуть правильно підібрати одяг і засоби захисту з урахуванням особливостей виробництва на Вашому підприємстві.

Наші дизайнери допоможуть розробити корпоративний стиль робочого одягу для Ваших співробітників.

За бажанням замовника, ми виконуємо замовлення на індивідуальне пошиття робочого одягу єврокласу, наносимо фірмові логотипи або рекламні написи.

Найбільші з наших клієнтів:

  • ПАТ "Оболонь", м.Київ;
  • ТОВ "Даноша", Івано-Франківськ;

  • ВАТ "Херсонський суднобудівний завод", м Херсон;
  • Національна телекомпанія України, м.Київ;
  • ТОВ "Белогорьемолокопродукт", м Хмельницький;
  • ЗАТ "Птахофабрика Київська", Київська область
  • ХК ВАТ Автокраз, м.Кременчук

Ми запрошуємо до співпраці всіх, хто зацікавлений в надійному і комплексному забезпеченні безпеки праці.


Наказ №1804 от 29.11.2018, Про затвердження Мінімальних вимог безпеки і охорони здоров'я при використанні працівниками засобів індивідуального захисту на робочому місці

           

Шановні керівники швейних підприємств і підприємств роздрібної торгівлі!

Ви можете скористатися нашим складським запасом спецодягу, спецвзуття та засобів індивідуального захисту, для виконання замовлень Ваших покупців. Це заощадить Ваші кошти і дозволить скоротити до мінімуму термін виконання замовлень. Умови взаємовигідної співпраці можна обговорити прямо зараз.