Графік роботи:
пн - пт: з 9.00 до 18.00
сб - нд: вихідні

УВАГА! СКЛАД ПЕРЕЇХАВ ЗА АДРЕСОЮ вул. КОРАБЕЛЬНА 8 (дивитись на мапі)

Отримання товару зі складу до 17:30

Мінімальна сума замовлення через інтернет-магазин - 300 грн.

Костюм робочий складається з куртки і напівкомбінезона

Куртка пряма, укорочена, з застібкою на п'ять петель і п'ять гудзиків, дві з яких наскрізні, інші петлі на планці потайний застібки, з відкладним коміром, з втачними трьохшовні рукавами, з налокотниками, з пришивними манжетами, які застібаються на гудзик. У верхній частині полички нагрудні кишені з фігурними клапанами, які застібаються на гудзик. У нижній частині полички бічні підлозі об'ємні кишені з похилими входами. Низ куртки з пришивним поясом, бічні частини якого стягнуті двома рядами еластичної стрічки.

Напівкомбінезон прямий по всій довжині, з відрізною деталлю переду і цільної спинкою, з бретелями, які кріпляться до переду з допомогою пластмасових застібок типу «фастекс», із застібкою на дві петлі і гудзики в середньому шві передніх половинок, із застібкою на дві петлі і дві гудзики в лівому боці, з наколінниками, з нагрудним кишенею з клапаном, лівим боковим кишенею з клапаном і задньою кишенею з клапаном, які застібаються на гудзик, з відрізними бочками, які утворюють бокові кишені на передніх половинах, з правим заднім кишенею для інструменту, з кулиской по лінії талії на спинці, в яку протягнута еластична стрічка.

Матеріал
Тканина Основная ткань: саржевое переплетение, состав 100% хлопок, цвет зеленый, поверхностная плотность 245г/м2. Отделочная ткань: саржевое переплетение, состав 100% хлопок, цвет серый, поверхностная плотность 245г/м2.
Колір зелено-серый, т.синий-электрик, серо-красный

0112 Полукомбинезон с курткой "Авангард"

  • Виробник:ООО "3С Маркет", Украина.
  • ДСТУ:27575-87
  • Модель: Полукомбинезон с курткой "Авангард"
  • Наявність: Є в наявності
  • 729.90 грн.

    Цены указаны с НДС.

Доступні варіанти


Робочий костюм, Спецодяг