Меню
Офіс, м.Київ, вул. Аляб'єва 3 Склад, м.Київ, вул. Корабельна 8
Наша адреса:
Офіс, м.Київ, вул. Аляб'єва 3 Склад, м.Київ, вул. Корабельна 8
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн - пт: з 9.00 до 18.00
  • сб - нд: вихідний

Робочий напівкомбінезон vs. спеціалізовані костюми.

Робочий напівкомбінезон vs. спеціалізовані костюми.

Напівкомбінезонами називають одяг, що об'єднує в собі штани і верхню частину, без включення рукавів. Такий варіант робочого облачення захищає людину з ніг до грудей і досить практичний в частій шкарпетці. Наявність декількох шарів тканини в найбільш зношуються місцях, безліч кишень і не стискує руху крій зробили комбінезони та напівкомбінезони популярними і в багатьох випадках обов'язковою частиною робочого гардеробу.
Для яких робіт підходять напівкомбінезони

Подібний тип одягу шиється з м'якої стійкої до зносу тканини, в разі специфічних робіт може використовуватися тканину із захистом від масел або термостійкий. Основними умовами, для роботи в яких персоналу видають комбінезони та їх полегшені версії, стали:

    хімічно активне середовище, де контакт речовини зі шкірою людини призводить до опіків і травм;
    холодну пору року, коли співробітники потребують непродуваемой теплий одяг;
    вплив високих температур, наприклад в металургії або зварювальному справі;
    підвищений рівень води, вибираються прогумовані напівкомбінезони, які щільно облягають щиколотку і запобігають намокання до рівня грудей;
    робота біля автомагістралей або інший працюючої техніки, застосовуються моделі зі светоотражающим покриттям, що дозволяють швидко розрізнити силует людини з далекої відстані.

Онлайн-магазин 3cm.com.ua підтримує в наявності на складі стандартні моделі, пошиті відповідно до Держстандарту 27575-87. Під замовлення можливе оперативне виготовлення партій за міжнародним стандартом EN 381-5. У разі індивідуальних вимог до продукції можливий пошив одягу за технічним завданням замовника.
Переваги комбінезонів перед костюмами і неспециальной одягом

Напівкомбінезон робочий - не просто формальна вимога до типу спецодягу. Такий варіант має переваги перед костюмом або звичайним одягом, використовуваної в якості робочої. І ці переваги підвищать продуктивність праці і убезпечать робочого, тому що завдяки напівкомбінезони:

    забезпечується більша свобода рухів з надійною фіксацією облачення наплічними лямками, а відкрита плечова частина не сковує рухи рук;
    навантаження вмісту кишень розподіляється між поясом і плечима;
    наявність безлічі кишень, в тому числі глибоких, дозволяє переносити інструмент і витратні матеріали без частої необхідності в поповненні запасів або повернення, наприклад, за черговим гайковим ключем;
    надійний захист області попереку і більшої частини тіла від зовнішніх впливів, таких як забруднення або температура.

Спецодяг, представлена ​​в магазині 3cm.com.ua, завдяки власним виробничим потужностям компанії, може бути виготовлена ​​за індивідуальним вимогам і доступна до замовлення в роздріб і за оптовою ціною виробника.

Коментарі